4 nejlepší tipy pro renovaci kuchyně

28.12.13

Podle nedávné studie, jedna třetina z realitních agentů řekl, že nové nebo aktualizované kuchyň je nejdůležitější věc v pronajímaném bytě. Koneckonců, kuchyň je srdcem vašeho domova. To je místo, kde se shromažďují na Den díkůvzdání, kde skončíte po večírku, a tam, kde jste mluvil o den se svými dětmi.

Co je vaše kuchyně říká potenciální kupci?

4 nejlepší tipy pro renovaci kuchyně

Pokud se vám nelíbí na zprávu, že vaše kuchyně je odesílá, udělat nějaké rekonstrukce. Ve skutečnosti, budou tyto 4 opravdu dělat potenciální kupci vstát a vzít v úvahu!

1. Začněte s kontaktním místem

Můžete mít velké okno nad dřezem, velký ostrov uprostřed místnosti, nebo obří zeď s stejně obřího desce před ním. Ať ústředním bodem vaší kuchyně je, běžet s ním. Ujistěte se, že každý druhý renovace děláte hraje z ní.

Například, pokud máte velký kuchyňský okno, které vypadá ven na světlé a vzdušné výhledem na pobřeží, aby uvnitř vaší kuchyně, stejně jako lehké a vzdušné tím, že světlé skříně, desky a podlahy.

2. Dejte dřez co nejblíže ke středu místnosti, jak je to možné

Pokud porazí vše a spuštění kuchyň znovu od začátku - a tedy, vy máte vybrat přesně tam, kde dřez a spotřebiče jít - dejte dřez vpravo uprostřed.

Proč?

Umyvadlo je to, co používáte nejčastěji v kuchyni, tak to musí být jako v centru města, jak je to možné. Tímto způsobem, ať už vaření ranní první kávu nebo vaření obrovský gurmánskou večeři, nebudete muset jít tak daleko, aby si umyjte ruce, vyplňte kávovou konvici, nebo opláchněte zeleninu.

3. Jazz se ti rohu s lazy Susans

Dokonce i když neděláte kompletní knock-down-drag-out rekonstrukcí - a tedy, váš dřez a spotřebiče mají zůstat tam, kde jsou - můžete dát vaší kuchyně funkčnost velký upgrade jen tím, že využívají rohy. Místo toho se snaží zakrýt zbytečný prostor s roztomilou obraz na stěně nebo barevné hedvábné rostlin, aby co nejvíce z vašeho prostoru s líný Susans.

Existují speciální koutek ve tvaru skříně, které mají líný Susans v nich. Tímto způsobem, můžete mít místo pro všechny druhy malých věcí.

4. Proměňte svůj malý, stísněný kuchyně do optické iluze

Bez ohledu na to, jaký druh vybavení, které budete mít ve zbytku vašeho domova, lidé mohou říct, vašeho domova věk podle velikosti jeho kuchyně. Novější domy mají větší kuchyň, takže potenciální kupci budou mít své oči otevřené pro mnoho prostoru kuchyně.

Takže, co dělat, když máte jeden z těch teeny-malé starších kuchyní?

Ať to vypadá větší vytvořením optický klam. Zde je návod, jak:

  • Pokud můžete ze strukturálního hlediska, porazit zeď. I když nemůžete mít vaše kuchyň převzít místnosti vedle něj, bude otevřenost mít jeden méně stěnu, aby vaše kuchyň cítit větší.
  • Instalace nové okno, nebo se existující okno větší. Více přirozené světlo se můžete dostat do vaší kuchyně, tím větší to bude vypadat.
  • Použijte světlejší barvy. Tmavší vaše skříně, pulty, podlahy, malířské a okenní krytiny jsou, tím více se omezují lidé budou cítit v něm.

Pokud žádný z těchto nápadů bude pracovat pro vás, aby "organizace" váš nový mantra. Uspořádat každý centimetr vašeho zásuvek, skříní, a spíž. Méně jste sedí na svých přepážkách, větší vaše kuchyň bude vypadat!

Partneři

Reklama - odkazy

Investiční zlato

Investujte do zlata prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního zlata.


Vyplatí se stěhovat do Prahy?

Přemýšlíte o tom, zda se vyplatí stěhovat do Prahy?


AZ-Kuchyně - Truhlářství, podlahářství


Shopni si - dekorace do bytu


Lité betonové podlahy

Podlahy od nás jsou zárukou nejvyšší kvality za nízkou cenu.


 

Originální kancelářský nábytek

Sháníte kvalitní a designové vybavení kanceláří? Vyzkoušejte kancelářský nábytek od společnosti ELAN interior, která udává světové trendy.


Náhradní plnění spolehlivě

Vyberte si včas svého dodavatele služeb pro náhradní plnění povinného podílu zaměstnávání OZP. Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN SERVICE Vám pomůže v plném rozsahu.


Lipno - turistika, sport, ubytování, fotogalerie, počasí, mapy - dovolená na Lipně


Vestavěné skříně Komandor

Úsporné a stylové řešení do vašeho bytu nabízí vestavěné skříně Komandor.


Vestavěné skříně Praha

Výroba vestavěné skříně Praha na profesionální úrovni s širokou paletou barev a dekorů.


Pult centrální ochrany

Efektivní zabezpečovací systém od D.I.SEVEN, využijte PCO od profesionálů v oboru. Celý proces PCO si u nás můžete objednat na klíč a nemusíte se tak o nic starat.


rekonstrukce panelových domů


Přírodní a originální vzhled vašich chodníků zajistí vymývaný beton Granisol.


Vestavěné skříně na míru vyřeší problém v každém atypickém interiéru.


Provádíme stěhování kanceláří, obchodních prostorů, kancelářských budov i výrobních závodů.