I malé prostory mohou být prostorné – pořiďte do nich posuvné dveře

Malé byty či místnosti jsou noční můrou nejednoho designéra, který se musí vypořádat s doslova nemožným úkolem. Kromě optického zvětšení ovšem můžete využít i další triky, mezi které se řadí i instalace posuvných dveří. Ty dokážou ušetřit velkou část prostoru, který následně můžete využívat.

Moderní a zároveň praktické řešení

Pokud řešíte nedostatek prostoru v jedné z místností, nemá smysl zoufat. Čím dál tím oblíbenějším řešením jsou posuvné dveře, které dokážou prostor výrazně zvětšit a také zesvětlit. Jejich instalace je velmi jednoduchá a většinou se obejde bez větších zásahů či stavebních úprav. V průměru je tak možné posuvné dveře nainstalovat v řádu několika dní maximálně týdnů.

Velmi oblíbené jsou však i posuvné stěny, s jejichž pomocí můžete jednoduše rozdělit místnost do několika sekcí a kdykoliv je libovolně propojit. Jedná se o efektivní řešení například u bytů, kdy je většina místností zcela propojena – během chvilky tedy od sebe můžete oddělit například kuchyň a obývací pokoj. Posuvné dveře i stěny jsou navíc velmi moderní, díky čemuž se nemusíte bát, že by vám jakkoli narušily vzhled vašeho bytu či domu.

Přečtěte si:  Inovativní řešení pro přirozené osvětlení interiéru

Už žádné problémy s nedostatkem prostoru

Běžné posuvné dveře do bytu vám dokážou nabídnout více prostoru téměř ve všech typech místností bez ohledu na to o jaký typ stavby se jedná. Předpokladem je však najmutí kvalitní firmy, která má s jejich instalací již zkušenosti a dokáže řešit i netradiční požadavky svých zákazníků.

Přesně takový přístup má i česká firma Orsabac, která si zakládá zejména na spokojenosti svých zákazníků. Svoje služby tak nabízí nejen majitelům klasických domů a bytů, ale i podnikatelům, kteří potřebují upravit firemní prostory. Kromě toho poskytuje i bezplatnou konzultaci při výběru vhodných dveří či 24měsíční záruku na své produkty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *