Jak pomáhá infrasauna?

Jestli hledáte způsob, jak zbavit své tělo toxinů, které se vám v těle hromadí ze všech těch zplodin, chemicky ošetřovaných potravin a dalšího znečištění, (v těle máme kolem 700 umělých chemikálií), infrasauny by pro vás mohly být ta správná volba!

Tyto sauny jsou velice oblíbené i pro svoje další blahodárné účinky, jakými jsou například hubnutí a utišení bolestí. Pokud máte problém s nadváhou, máte nedostatek energie nebo se potýkáte s chronickou nemocí, věřte, že hromadění toxinů ve vašem těle tomu příliš nepomáhá. Saunování v infrasauně je považováno za vůbec nejlepší způsob jak ze sebe tyto nebezpečné toxiny dostat a přispět tak celkově ke svému zdraví.

A jak vám může pomoci sauna hubnout? Proč nehubnout a zároveň se nezbavovat toxinů? Sauna může v závislosti na vašem metabolismu spálit 200-300 kalorií za hodinu, tato hodnota odpovídá kaloriím, které spálíte při běhu při 4 km a nebo patnácti minutám na rotopedu.

Pool Sauna Bath Vacation - nkaminetskyy / Pixabay
nkaminetskyy / Pixabay

Vy můžete pálit kalorie a při tom pohodlně sedět

Vaše tělo pálí kalorie, když se snaží vyrovnávat teplotu vašeho těla pomocí pocení a rychlejšímu proudění krve. Sauna vám také může pomoc s vaším bojem s celulitidou, za kterou stojí spojení tukových buněk, vody a toxinu. Pohodlně se usaďte a nechte kila opouštět vaše tělo.

Přečtěte si:  Základní vybavení elektrotechnika – co je zapotřebí?

Dnes vědci přicházejí se stále novými důkazy o tom, jak chemikálie v našich tělech způsobují v mnoha případech nárůst průměrné váhy celé populace. „Existuje mezi patnácti a dvaceti chemikáliemi, které mohou za nárůst váhy“ říká mezinárodně uznávaná studie o obezitě. A mnohé z těchto chemikálií je již přítomné v lidském těle.

Některé z těchto chemikálií způsobují nárůst množství tukových buněk v těle a další způsobují zvětšení objemu těchto buněk a proto má tělo více prostoru pro ukládání tuků. Jedním z nejúčinnějších způsobů, jak se těchto chemikálií zbavit, je saunování v infrasauně!

Infrasauna vám pomůže i s bolestivými stavy

Bolestí vás sauna pomůže zbavit, díky hloubkovému prohřátí (až 5 cm) svalové tkáně. Díky tomu se nám v těchto místech zvyšuje rychlost krevního toku, což pomáhá uvolňování natažených svalů, bolestech kloubů a dalším bolestem, které bývají způsobeny chronickými nemocemi (například artritidou). Je také dokázáno, že do 48 hodin po zranění zrychluje sauna hojení různých oděrek a škrábanců.

A pokud si nepřejete prohřát své tělo až do takové hloubky, možná by vám stačila krbová kamna, nebo kachlová kamna. V tomto případě vám zlepšení vaší zdravotní kondice nezaručíme, ale alespoň se zahřejete!

Pool Sauna Bath Vacation - nkaminetskyy / Pixabay
nkaminetskyy / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *