Svítilna s velkým dosvitem se hodí pro outdoorové aktivity

Trávíte volný čas v přírodě, jste každý víkend na cestách a baví vás chvíle strávené na rekreační chatě? Potom určitě přijde vhod kvalitní osvětlení, díky němuž se budete cítit bezpečně. A jak si ho vybrat? Nemusí jít o těžkou volbu, stačí se držet základních parametrů a ověřit si je v praxi. Jak dlouho vydrží zařízení na jedno nabití a kolik lumenů vám dokáže poslat do temné noci jako aktivní doprovod? Těžkým bateriím s nedostatečným výkonem už odzvonilo. Dnešní doba přeje moderní elektronice, která je reprezentovaná i lehkou, skladnou a spolehlivou svítilnou. Přesvědčte se o tom sami!

Hodí se i rybářům nebo kutilům

Můžete ji mít v zavazadlech, batohu i malé kapse, dodatečný zdroj světla totiž přijde vhod v mnoha různých situacích. Svítilna s velkým dosvitem je připravena pro myslivce, rybáře i domácí kutily, kteří potřebují v dílně dobře vidět i na nejmenší detaily své práce. Jedete pod stan nebo do kempu a chcete mít světlo navíc, jen tak pro jistotu? I tehdy se hodí podobný společník, jehož provoz je velmi ekonomický a nabíjení snadné. Večery strávené v přírodě nebo houbaření, vždy se najde příležitost, při které může tato baterka opravdu zazářit. Nebude jí vadit ani pád z menší výšky, je totiž velmi bytelná. Potěší děti na prázdninách u babičky, ale i nadšené cestovatele, kteří jsou téměř neustále v outdoorovém režimu.

Přečtěte si:  Jak vybrat tu správnou matraci pro pohodlný spánek

Vyberte si vhodný světelný režim

Potěšující je určitě i fakt, že si můžete zvolit režim svícení podle aktuální situace. Je třeba delší výdrž nebo naopak chcete, aby bylo okolí osvětlené na nejvyšší výkon a doba, po kterou bude svítilna v provozu, je až na druhém místě? Nastavte si preference, stačí jen stisk jediného tlačítka. Určitě vás potěší i dosvit, jenž umožní viditelnost až za hranici dvou set metrů. Další informace k této problematice hledejte na cel-tec.cz!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *