Provozujete vlastní hotel či penzion? Dopřejte svým návštěvníkům dostatek pohodlí s kvalitní matrací

Pokud provozujete vlastní hotel či penzion, určitě víte, jak je náročné udržet si své zákazníky. Ti jsou nemilosrdní a obvykle stačí jen jeden přešlap, kterým si vysloužíte negativní recenzi a odliv potenciálních klientů. Z dlouhodobého hlediska se mohou tyto neúspěchy začít projevovat na vašich výnosech, a proto je lepší takovým nepříjemnostem předcházet.

I kvůli obyčejné matraci můžete přijít o zákazníka

Získat si v odvětví hotelnictví důvěru zákazníku není opravdu nic jednoduchého, a to především proto, že jejich očekávání jsou obvykle velmi vysoká. Ve výsledku tak obvykle stačí jen malá chyba a vysloužíte si negativní recenzi na internetu, což vás dokáže pořádně ovlivnit i do budoucna. Zlomit vaz vám však mohou i obyčejné hotelové matrace.

Návštěvnici vašeho hotelu či penzionu samozřejmě očekávají pohodlí a pokud místo toho budou muset ležet na tvrdé matraci, není moc pravděpodobné, že vás za to pochválí. Právě proto není od věci se na tuto problematiku zaměřit a investovat do kvalitních matrací, které potěší vaše návštěvníky a zároveň vám vydrží několik let ve stejném stavu.

Přečtěte si:  Postřikovače značky Solo jsou známkou kvality a spolehlivosti

Nebojte se investovat do kvality a ne kvantity

Při řízení většího hotelu, ale i třeba penzionu, má poměrně hodně podnikatelů sklony k investování do kvantity. Bohužel takový přístup se dříve či později projeví na kvalitě vašich služeb, což opět zaznamenají i vaši zákazníci. Mnohem lepší je tedy investovat rovnou do kvalitních produktů, které vám zaručí i dlouhou životnost – ve výsledku tedy často i pořádně ušetříte.

Pokud navíc víte, kde hledat, můžete narazit i na zajímavé a výhodné akce. Jednu takovou nabízí i e-shop Bazyl.cz, u nějž pořídíte matrace 1+1, díky čemu ušetříte hned několik tisíc korun. Každopádně se nikdy nebojte připlatit za kvalitu, jelikož jedině ta vám zajistí odolnost a dlouhou životnost matrace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *