Univers vám nabízí kvalitní a časem prověřená garážová vrata

Pokud hledáte náhradu za stará a dosluhující garážová vratatak jste na správné adrese a především na správných webových stránkách. Naše firma Univers Tech s.r.o je specialista a odborník na stínící techniku a vratové systémy. Garážová vrata jsou naší dlouhodobou specializací a jsme Vám schopni nabídnout nejkvalitnější a nejmodernější výrobky, které jsou dneska na trhu k dostání.

Společnost Univers Tech nabízí různé typy garážových vrat. K dispozici jsou například garážová vrata vyklápěcísekční vrata nebo rolovací vrata. Vybrat tu nejvhodnější a nejlepší variantu pro vaši garáž nemusí být vůbec jednoduché a snadné. Každá garážová vrata má svá pro i proti. Naše zkušená společnost je tu od toho, aby vám s výběrem pomohla.

Každému autu svědčí garáž

Auto bez garáže trpí, zvláště v zimních měsících. Auto a garáž prostě patří k sobě. Podobně k sobě patří i garáž a garážová vrataGaráž bez kvalitních vrat je také poloviční. Kvalitní garážová vrata s bezpečnostními prvky totiž zamezí vstupu nepovolaných osob do vaší garáže. Rovněž tepelně izolační vlastnosti takových kvalitních vrat velmi dobře ochrání automobil před účinky špatného a nepříznivého počasí. Další výhodou nových garážových vrat je, že konstrukce z odolných a kvalitních materiálů zaručí dlouhodobé a bezproblémové používání. Moderní garážová vrata taktéž skvěle a dobře vypadají, takže plní i estetickou funkci vaší garáže.

Společnost Univers Tech má opravdu velký výběr garážových vrat. Vybere si určitě i velmi náročný zákazník a klient. Naše garážová vrata jsou v různých barevných odstínech a provedeních, vždy samozřejmě z prvotřídních materiálů a za velmi výhodnou cenu. Koupit vrata u společnosti Univers Tech je dobrá a šťastná volba.

Přečtěte si:  Jak sehnat levný pronájem?

Vybrat si tedy můžete z různých garážových vrat

Společnost Univers Tech například nabízí  výklopná garážová vrata. Jejich velkou předností je zejména snadné a rychlé použití a to dokonce i při výpadku elektrického proudu. Výklopná garážová vrata mají tichý provoz a díky lehké a jednoduché konstrukci  i dlouhou životnost. Jednoduchost vrat spočívá v tom, že celé křídlo vrat je pouze z jednoho kusu. Výklopná vrata jsou vhodná pro různé typy garáží, jsou tedy univerzální a zároveň levná.

Výklopná garážová vrata jsou vhodná do každých podmínek

Dalším typem garážových vrat, který nabízíme jsou sekční vrata. Sekční vrata se při otevírání nevyklápějí. Jejich tělo se totiž skládá z několika vodorovných částí, které se při otevírání pomalu vysouvají postupně nahoru pod strop. Vrata jsou praktická, neboť zabírají v garáži velmi málo prostoru. Pokud jste tedy prostorem hodně omezeni, jsou sekční vrata tou nejlepší a nejideálnější volbou.

Vedle sekčních vrat máme k dispozici i rolovací vrata, která rovněž nezabírají žádné místo v garáži. Ovládají se navíjecí pružinou nebo elektromotorem a lze je jednoduše nainstalovat bez jakýchkoliv stavebních úprav do již postavené garáže. Rolovací vrata jsou navíc velmi elegantní a vzhledově pěkná.

Firma Univers Tech se dokáže přizpůsobit každému zákazníkovi zvlášť. Společnost Univers Tech se již dlouhodobě orientace na zákazníka a má velmi nízké ceny při vynikající kvalitě. Hesla této firmy jsou: inovace, flexibilita a vysoká produktivita práce ve výrobě.

Residential Home Texas Real Estate - ArtisticOperations / Pixabay
ArtisticOperations / Pixabay

Jeden myslel na “Univers vám nabízí kvalitní a časem prověřená garážová vrata

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *