Ušetřili jste dostatek peněz na rekonstrukci bytu? Víme, kde a jak začít

Obsah článku

Každý majitel starého bytu musí dříve či později provést poměrně rozsáhlou rekonstrukci. Drtivá většina panelových domů byla totiž postavená za dob hluboké totality. To znamená, že váš byt je minimálně padesát, klidně i šedesát či sedmdesát let starý. Na co si musíte dávat pozor?

Původní jádro

Rozhodli jste se pro rekonstrukci bytu? V tom případě se musíte zaměřit především na rekonstrukci bytového jádra. Tato součást bydlení totiž po desítkách a desítkách let služby ztrácí svou pevnost, drolí se, nezvládá udržovat vlhkost uvnitř koupelny, a v některých případech dokonce ohrožuje vaše zdraví.

Na koho se obrátit, pokud chcete provést rekonstrukci koupelny? Za zmínku stojí hlavně oblíbená společnost MATTES PLUS s.r.o. Daní odborníci provádí kompletní rekonstrukce již od roku 1999, přičemž se pohybují v rámci celého Moravskoslezského kraje.

Přečtěte si:  Moderní bydlení může vypadat všelijak

Nová kuchyně

Velkým lákadlem, pokud chcete moderně vyhlížející a funkční byt, jsou kuchyně na míru od společnosti MATTES PLUS. Budete si moci vybrat z novodobé, rustikální, luxusní, velké, malé i jakékoliv další varianty. Jak vlastně vypadá spolupráce s kuchyně na míru Ostrava od zmíněné společnosti?

Na webových stránkách kuchyně Ostrava od MATTES PLUS zjistíte, že vše začíná zaměřením prostor, cenovou kalkulací a 3D grafickým návrhem zcela zdarma. Pokud se vám budoucí podoba kuchyně zalíbí, potřesete si rukou a daní odborníci začnou vyrábět požadovaný nábytek.

Finálním dílkem skládačky, který přináší výroba kuchyňských linek Ostrava, je samozřejmě doručení veškerého vybavení a jeho instalace do vybrané místnosti. Vy tak nebudete muset hnout ani prstem. Zkrátka a dobře si chvíli počkáte (přežijete přítomnost řemeslníků u sebe doma) a poté se budete moci těšit ze zbrusu nové domácnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *