Bydlete v hlavním městě s výhledem na Malešický les! O novou rezidenční čtvrť je nebývalý zájem

Říkáte si, další rezidenční čtvrť v Praze? Ano, ale tentokrát jinak. A právě proto je o tuto lokalitu mezi klienty velký zájem. Na dohled Malešického lesa je zde totiž 5 bytových domů, kde se nachází celkem 107 bytů. Ty už jsou z velké části rozebrány a zbývá několik poledních ke koupi. Pokud máte zájem o nové bydlení, v našem článku vám odpovíme na otázku, proč by to mělo být právě tady.

Pohodové bydlení v metropoli

Už v úvodu jsme hovořili o pěti bytových domech a 107 bytech, což značí, že je zde poněkud méně bytových jednotek, než je obvyklé. A co to znamená? Především klidné bydlení, dostatek osobního prostoru a soukromí! To vše vám byty v Praze Malešicích nabídnou také v rámci střešních penthousů, což jsou rozlehlé byty, kde najde domov klidně celá rodina. Exkluzivní lokalitu si ale můžete užít už od nejmenších bytů s rozlohou 31 m2, které jsou zase vhodnější pro jednotlivce nebo páry. Jednotlivé byty vám mohou nabídnout také:

  • Předzahrádky
  • Balkony či terasy
Přečtěte si:  Jak snadno vyčistit troubu aneb čistá trouba snadno a rychle

To vše znamená, že je zde ceněný prvek propojení s okolní přírodou, přičemž zároveň můžete v klidu relaxovat v prostředí domova. Do těchto bytů by mělo být možno se nastěhovat během roku 2023, ale jak jsme již zmínili v úvodu, není proč otálet, bytů již mnoho nezbývá.

Tady vládne minimalismus

Pokud se právě zajímáte o nové bydlení, není asi potřeba připomínat aktuální trendy v bydlení. Mezi ty bezpochyby patří minimalistická architektura, kde se klade důraz na přírodní materiály nebo propojení vnitřních a venkovních prostor. Celková dispozice jednotlivých bytů je velmi dobře promyšlená, třeba i s ohledem na dostatek denního světla. Byty Praha 10 jsou důkazem toho, že minimalismus nemusí být jen o futuristických představách architektů, ale dokáže být ztělesněním moderního a praktického bydlení. Přesně takového, které můžete označit slovem domov.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *