Delší koupací sezóna ve vašem bazénu bez vysokých účtů za energie

Koupací sezóna od května do října? Ano, se solárními panely Akysun je to možné. Díky solárním panelům se teplota vody může zvýšit až o 6°C. Koupání si tedy můžete dopřát od ranních, až do večerních hodin. Stačí pár slunečních dní a voda vydrží teplá i přes nepřízeň počasí. Solární ohřev bazénů je nejefektivnější způsob, jak si dopřát teplou vodu, i za chladnějšího počasí, bez dalších nutných výdajů. Již nemusíte být omezeni otevírací dobou koupališť, nyní se můžete osvěžit kdykoliv v pohodlí Vašeho domova.

Solární panely Akysun ohřejí Váš bazén jen díky energii ze slunce bez dalších nákladů a vysokých účtů za elektřinu. Provoz panelu je zcela bezemisní, šetrný k přírodě i rodinnému rozpočtu. Panely jsou vyrobené z jednoho typu materiálu, který je snadno recyklovatelný.

Konstrukci tvoří deska, která je svařená se sběrnou trubkou pro snadné připojení do systému ohřevu vody. Není tedy potřeba využít dravé a energeticky náročné tepelné čerpadlo. Dutinkami desky proudí voda z bazénu, která se následně v dutinkách panelu ohřeje a poté se teplá voda vrací zpět do bazénu skrze pískovou filtraci.

Přečtěte si:  Jak správně pečovat o zahradní bazén

Pro instalaci je možné využít naše kompletní příslušenství pro solární panely. Instalace solárních panelů je jednoduchá a rychlá. Na našem webu nalezte kompletní návod na montáž panelů včetně videa. Panely je možné umístit na střešní krytinu, stojany nebo bednění ze dřeva, ploty. Při instalaci je jen nutné se vyhnout stinným místům nebo místům s proměnlivým slunečním svitem (okolí stromů).

V případě jakýchkoliv dotazů je možné se obrátit na naše obchodně technické poradce, kteří Vám rádi poradí s nákupem, i instalací solárních panelů.

Navštívit můžete náš web https://www.titan-multiplast.cz/ nebo e-shop https://www.multiplast.cz/.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *