Hledáte ideálního pomocníka pro dávkování uhlí nebo obilí? Vyzkoušejte šnekové dopravníky

Poradí si i s velkými výzvami a můžete si je bez potíží přizpůsobit na míru – přesně takový je šnekový dopravník na pelety nebo třeba na uhlí. Používá se k přepravě libovolných materiálů z různých typů skladovacích nádrží. Obvykle jde o uhlí nebo třeba obilí, ale poradí si i s odpadovým prachem.

Lze na něm přepravovat různé druhy materiálů – od těch velmi jemných a sypkých až po pořádné kusy uhlí. A měli bychom také zmínit, že tento transport může probíhat vodorovně nebo šikmo. To záleží jen na vašich potřebách a přáních.

Dopravník, který se přizpůsobí

Odborníci na tento segment průmyslového trhu ze společnosti CanAgro vám šnekový podavač nebo jakékoliv jiné příslušenství rádi přizpůsobí na míru. Délky dopravníků je možné bez potíží přizpůsobit konkrétnímu zařízení a přepravnímu systému, určenému pro dané médium. K výrobě svých produktů používají výhradně:

  • žárový zinek
  • nebo nerezovou ocel.
Přečtěte si:  Indikátory přepravy patří mezi klíčové prvky pro sledování zboží v tranzitu

Na míru vám vyrobí i atypicky provedené dopravníky až do průměru 300 mm. Jednoduchá, ale efektivní konstrukce pak umožňuje také snadnou demontáž pouzdra (kupříkladu kvůli nutné revizi šroubu). Každý šnekový dopravník na uhlí i další materiály se také může pyšnit opravdu bytelným zpracováním a vysokou odolností proti poškození.

Proč právě dopravníky od CanAgro

Firma CanAgrocz s.r.o. na našem trhu působí už od roku 2005. Byla založena jako pobočka německé firmy CanAgro GmbH, což je jeden z největších výrobců šnekových dopravníků. V jejich sortimentu najdete široký výběr dopravníků poháněných hydromotory. Získané know-how umožňuje produkci profesionálního vybavení po všech stránkách přizpůsobeného požadavkům a očekáváním zákazníků. Krom dopravníků jsou v nabídce také provětrávací jehly a další praktičtí pomocníci. Více se dozvíte na stránkách CanAgro.cz, kde můžete rovnou zadat i poptávku.

Zdroj obrazové přílohy: web inzerenta

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *