Jak kombinovat náramky z perel v outfitu tak, aby opravdu vynikly

Náramek perlový je klasickým druhem šperku, který lze kombinovat s mnoha druhy oblečení. Jeho elegantní vzhled dodá každému outfitu sofistikovaný a noblesní nádech. Pokud chcete vědět, jak nejlépe sladit perlový náramek s oblečením, máme pro vás několik tipů.

Kombinace s elegantními kousky

Perlový náramek se nejlépe hodí k elegantnímu oblečení, jako jsou cocktailové šaty, sukýnky a blůzy nebo formální kostýmy. Tyto kousky oblečení mají obvykle jednoduchý a čistý design, který perfektně ladí s klasickým vzhledem perel.

Kombinace s casual oblečením

Pokud chcete svůj perlový náramek zkombinovat s casual oblečením, jako jsou džíny a trička, zkuste vytvořit kontrast mezi klasickým vzhledem perel a ležérním vzezřením těchto kousků. Toho lze například dosáhnout kombinací perlového náhrdelníku s koženou bundou nebo denimovou košilí. Takto se často kombinují i náramky partnerské, které díky tomu i mnohem lépe vyniknou.

Přečtěte si:  Apple Watch se řadí mezi špičku mezi chytrými hodinkami. Proč byste do nich měli investovat i vy?

Jak na ladění barev

Perlové náramky jsou k dispozici v mnoha odstínech a velikostech, což je umožňuje sladit s různými barevnými tóny vašeho oblečení. Například bílé nebo světle růžové perly lze skvěle sladit s pastelovými barvami, zatímco tmavší perly se hodí spíše k výraznějším odstínům.

Pozor na délku a tloušťku

Délka a tloušťka perlového náramku jsou také velmi důležitými faktory, které hrají významnou roli při jeho kombinaci s oblečením. Delší a tedy volně nasazené náramky se hodí spíše k výstřednějším a barevnějším outfitům, zatímco kratší a na ruku dobře přiléhající náramky lze skvěle kombinovat s elegantními a jednoduchými kousky.

Další triky

Pokud máte více perlových náramků, zkuste je vrstvit. Tato technika je v současnosti velmi módní a dává vám možnost kombinovat různé velikosti, tvary a barvy perel. Skvěle tak vyniknou třeba i oblíbené partnerské náramky.

Pokud máte silnější zápěstí, volte náramky s větší šířkou řetězu, které jej opticky zúží. Ty správné si jistě vyberte u specialistů v e-shopu https://www.tiniana.cz/perlove-naramky/.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *