Moderní bydlení může vypadat všelijak

Každý by chtěl bydlet v luxusní novostavbě v poklidné čtvrti blízko velkoměsta. Nakonec ale vždycky rozhodují finanční možnosti. Dá se vůbec bydlet solidně a přitom levně? Pokud se nebudete bát trochu experimentovat a zkoušet novinky, narazíte na řadu způsobů, jak vyřešit rodinné bydlení levně, ekologicky a přitom vkusně. Mezi ultramoderní způsob bydlení, který se u nás teprve začíná prosazovat, patří bezesporu montované domy. O co jde?

Kontejnery bez odpadků

Jsou to prostě a jednoduše obytné kontejnery. Nebojte se, nejde o bydlení mezi odpadky. Všichni si jistě vybavujeme klasické stavební obytné buňky, které stojí poblíž velkých staveb a slouží k dočasnému přespávání stavebních dělníků. Moderní technologie přišly na to, jak tyto montované stavby využít i pro jiné účely.

Rodinná unimo buňka se od té klasické liší designem a pohodlím. V obytné buňce můžete opravdu mít vše, co v klasickém rodinném domě. Rozdíl je ale v ceně. Montovaný kontejner je skutečně to nejlevnější bydlení, jaké můžete vymyslet. Spojením několika buněk ale vytvoříte dům, který uspokojí potřeby i velmi početné rodiny.

Přečtěte si:  Kde nakoupit kvalitní markýzy, žaluzie nebo rolety pro váš dům

Skutečně úsporné bydlení

Ušetříte nejen při stavbě, ale i během každodenního využívání stavby. Všechny materiály, ze kterých se montované domy vyrábí, má skvělé tepelněizolační vlastnosti. Náklady na topení tak můžete snížit až na polovinu.

Kontejnerové domy se také staví neuvěřitelně rychle. Od objednání schůzky na webových stránkách výrobce se můžete nastěhovat už za pár týdnů. Kontejnerové domy jsou proto také velmi mobilní. Přestěhovat se na druhý konec světa z takového kontejnerového domečku je mnohem jednodušší. Unimo buňka se totiž může klidně přestěhovat s vámi nebo si na novém místě pořídíte stejnou. Jsou přeci tak levné.

Kde sehnat montované domy

Výrobou a distribucí se u nás již zabývá několik specializovaných společností. Nemá cenu snažit se podomácku přestavět starý kontejner. Skutečně efektivní obytné kontejnery vám na klíč vyrobí firma a to bez zbytečně velkých nákladů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *