Postřikovače značky Solo jsou známkou kvality a spolehlivosti

Postřikovač, ač se to nezdá, najde více uplatnění než jen rosení květin a rostlin. Postřikovače můžete využít také při úklidu k nanášení čistících a dezinfekčních prostředků nebo ke kropení prádla. Uplatnění najde též ve stavebnictví k vlhčení betonu nebo montážní pěny, atd..

Solo – německý výrobce kvalitní zahradní techniky

Postřikovače od tohoto výrobce jsou známkou kvality a spolehlivosti. Postřikovačů Solo je celá řada. Od nejmenších ručních postřikovačů s objemem nádržky 1 a 2 litry, které mají přednosti jako nastavitelný směr trysky, prodlužovací tyčku, pohodlnou ergonomickou rukojeť. Přes zádové postřikovače s objemy 12 až 20 litrů, které jsou lehké a dobře tvarované, aby pohodlně seděli na zádech. Až po motorový postřikovač s motorem Honda, který Vám umožní aplikovat postřik do velkých výšek.

Všechny postřikovače Solo jsou vyrobené z pevných plastů, které nepropouští UV záření. Postřikovače se mohou chlubit kvalitním dílenským zpracováním, odolným těsněním, snadným používáním a možností přikoupit spoustu příslušenství, aby postřikovače byli ještě univerzálnější.

Postřikovače Solo se vyrábějí v těchto provedeních:

  • ruční postřikovač,
  • univerzální postřikovač,
  • zádový postřikovač,
  • motorový postřikovač,
  • a akumulátorový postřikovač.

Ruční postřikovače

Tyto ruční postřikovače mají shora zabudovanou pumpičku pro natlakování, umožňují zaaretování ovládací páčky v případě delšího používání, mají menší rozměry, a tak se snadno skladují. Jsou vhodné do domácnosti.

Přečtěte si:  Apple Watch se řadí mezi špičku mezi chytrými hodinkami. Proč byste do nich měli investovat i vy?

Univerzální postřikovače

Univerzální postřikovače mají shora zabudovanou tlakovou pumpu, která současně slouží jako rukojeť pro držení. Součástí balení je také popruh na který si postřikovač můžete zavěsit v případě delšího používání. Standardně jsou tyto postřikovače dodávány s 50 cm tyčkou a 2 druhy trysek pro různé použití.

Zádové postřikovače

Tyto zádové postřikovače mají regulaci tlaku, odolnou 50 cm trubku a páku na boku pro pohodlné tlakování za provozu. Zádové postřikovače jsou vhodné pro dlouhé práce v sadech nebo na polích. Díky ergonomickému tvaru pohodlně sedí na zádech a dobře se nosí.

Motorové postřikovače

Motorový postřikovač Vám umožní pracovat s tlakem až 30 barů, díky tomu můžete aplikovat jemnou mlhu i do větších výšek. Postřikovač je vybaven 60 cm dlouhou trubkou z nerez oceli. Na trubce je manometr s rychlouzávěrem, to Vám umožňuje kontrolu používaného tlaku.

Aku postřikovače

Aku postřikovač Vám umožňuje pohodlné používání bez hluku a zápachu ze zplodin. Aku postřikovač si můžete nastavit na 2 hodnoty tlaku a to 1,4 nebo 2,8 baru. Postřiková trubka měří 50 cm hadice pak dalších 150 cm, to Vám umožní pohodlné ovládání. Doba nabíjení akumulátoru je cca 3 hodiny.

Podělte se s ostatními v komentáři pod článkem o své zkušenosti. Napište které nářadí při práci na zahradě, okolo domu nebo v sadech nejčastěji používáte. Či která značka zahradní techniky je Vaše nejoblíbenější a proč.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *