Přebytečný materiál lze využít i k výrobě dalších produktů. Zvolit můžete nejen klasické lisování, ale i briketování

Výrobu je možné pojmout hned několika způsoby, přičemž jedním z nejoblíbenějších procesů je opětovné využívání materiálů. Ve většině případů lze využívat zbytky, které tímto způsobem získají nové využití. Běžně je možné za tímto účelem využít například lisování či briketování, přičemž není nutné investovat do vlastních strojů – stejné služby si totiž můžete objednat i u externích firem.

Prostřednictvím drcení a lisování lze vyrobit celou řadu produktů

Pokud podnikáte zejména ve dřevozpracujícím průmyslu, určitě víte, že vám během výroby zbývá celá řada zbytků – běžně se s nimi lze setkat i u jiných typů výroby. Přebytečný materiál, jež byste běžně vyhodili, však můžete využít mnohem efektivněji a použít ho naopak k výrobě dalších produktů. Ideální řešení nabízí drcení odpadu, jehož prostřednictvím lze nadrtit prakticky jakýkoliv odpad a následně s ním dále pracovat.

Přečtěte si:  V Albertu už můžete nakoupit i online – ušetřete si práci i čas a vyzkoušejte pohodlnější způsob nakupování 

Nejčastěji je za tímto účelem využívána metoda lisování, s níž lze vytvořit celou řadu produktů. Mezi ty nejvyužívanější se řadí například nábytkové desky či lepené sendvičové dílce – ty jsou často používány v autoprůmyslu či letectví. Kromě toho lze použít i metodu briketování, u níž je možné opět vybírat ze široké škály materiálů.

Lisování i briketování vám dokáže zajistit profesionální externí firma

Jestliže se nechcete primárně zaměřovat na výrobu lisovaných produktů, nemusíte rovnou kupovat drahé stroje. S výrobou vám mohou pomoci i externí firmy jako je například ADAMIK COMPANY, v jejíž nabídce narazíte nejen na klasické lisování a briketování, ale i použití membránových lisů. Ty jsou vhodné zejména pro vytváření dýhových částí nábytku. Služby jsou navíc rozšířené o možnost nahřívání materiálu pro snadnější ohýbání – často se používá u ohýbání umělého kamene.

Zdroj obrazové přílohy: web inzerenta

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *