Rekonstrukce a stavba střechy: Jak na výběr kvalitních tašek na střechu?

Rekonstrukce či stavba střechy vyžaduje pořádné plánování, díky čemuž se můžete snadno vyhnout nepříjemnostem. Jedním z kroků je i výběr střešních tašek, které vám zajistí adekvátní ochranu a vlastnosti. Hledání té správné varianty však může být někdy i pěkný oříšek, a to zejména pokud nemáte s realizací střechy žádné zkušenosti.

Zaměřte se hlavně na kvalitu tašek

Jednou z nejdůležitějších částí střechy jsou nepochybně střešní tašky, které je možné rozdělit hned do několika kategorií. Běžně se setkáte se dvěma základními typy, a to pálenými a betonovými taškami. Ty se již dlouho těší velké oblibě nejen u nás v ČR, ale i prakticky po celém světě.

Obecně jsou za nejlepší považovány střešní pálené tašky, které jsou na rozdíl od jiných typů vypalovány v peci. Pokud však chcete opravdovou kvalitu, vyplatí se vsadit na již ověřené výrobce. Známé jsou například střešní tašky Bramac, které jsou vyráběny nejen z kvalitních materiálů, ale i v široké škále designů. Podobně jsou na tom i střešní krytiny Tondach, které dodává česká firma s dlouholetou tradicí.

Přečtěte si:  Jak vybrat balkónové nebo vchodové dveře

Když nevíte, obraťte se na profesionály

Pokud očekáváte od pálené krytiny speciální vlastnosti, nebo si nevíte rady s výběrem, neváhejte a obraťte se na profesionály. Ti vám dokážou poradit s výběrem střešní krytiny doslova na jakoukoli střechu, která tak bude splňovat všechny vámi požadované parametry.

Podoba střechy se totiž může lišit hned podle několika faktorů, mezi které se řadí i umístění domu či podnebí dané oblasti. S výběrem střešní krytiny vám pomohou i ve společnosti STAV INVEST, která působí na trhu se střešními krytinami již od roku 1992. Kromě široké nabídky střešních tašek nabízí i odborné poradenství, kdy vám pomohou s výběrem tašek přímo na míru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *