Široké možnosti využití bezdrátového rozhlasu ve veřejném i soukromém sektoru

Určitě se i ve své obci nebo malém městě pamatujete na ampliony, jež jsou zdrojem mnoha důležitých, a bohužel mnohdy také úsměvných hlášení. To především ve chvíli, kdy se vzájemně „překřikují“ anebo jsou nainstalovány tak, že jim lidé ze vzdálenějších částí zastavěné oblasti prostě nerozumí.

Ovšem moderní drátové rozhlasy pro obce a města těmito nešvary rozhodně netrpí. Dokážou si poradit i tam, kde stará řešení selhávají na celé čáře.

Odolnější a s kvalitnějším zvukem

A proč vlastně nevsadit na „bezdrát“, který bývá mnohdy doporučován? Odpověď je jasná: drátový obecní rozhlas má mnohem delší výdrž a lepší kvalitu zvuku než jeho modernější (a většinou dražší) bratříček. Drát je zkrátka drát a v komunikaci to rozhodně platí dvojnásob.

Potřebujete zajistit vysílání na území o velké ploše? Pak se do toho nepouštějte sami, ale vsaďte na odborníky, pro které je obecní drátový rozhlas denním chlebem. Mezi takové patří i Firma EL-MIK, založená už v roce 1994 právě tady u nás v ČR. Nejednáte tedy s žádným zahraničním partnerem ale s tuzemskou firmou s dlouhodobou tradicí.

Přečtěte si:  Kontrolní kalibry by neměly chybět v žádné výrobě. Jak fungují a jaké jsou jejich výhody?

Hlavním předmětem podnikání této firmy je výroba a montáž rozhlasové a ozvučovací techniky. Postará se o vše – od výroby až po záruční a pozáruční servis. Nemusíte tedy shánět více odborníků na danou problematiku, bez potíží si vystačíte jen s jedním jediným.

Rozhlas může mít i životně důležitou funkci

Je jistě nepříjemné, když neuslyšíte hlášení o nejnovější akci v místním krámku s potravinami. Ovšem mnohem horší by byl případ, kdyby vám uniklo i varování v případě živelných pohrom a havárií, kam počítáme třeba hlášení o požáru a další mimořádné události. A právě proto musí rozhlasy pro města a obce drátové  fungovat opravdu po všech stránkách spolehlivě. Objednejte si ho přímo u specialistů na stránkách Elmik.cz, stačí využít jednoduchého poptávkového formuláře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *