V Albertu už můžete nakoupit i online – ušetřete si práci i čas a vyzkoušejte pohodlnější způsob nakupování 

Většina z nás byla ještě donedávna zvyklá na to, že potraviny je možné nakoupit pouze v kamenných prodejnách. To se však s růstem online prostředí změnilo a nově lze narazit i na obchody, které vám zboží dovezou přímo k vám domů – ušetříte tak svůj drahocenný čas, který můžete trávit mnohem smysluplněji.

V Albertu už můžete nakoupit i online

Pokud vás už nebaví pravidelné dojíždění do supermarketů a hledání zboží v regálech, lze využít rozvoz a online nákup potravin. Ten nabízí i hypermarket Albert, který se rozhodl jako jeden z prvních přesunout i do online prostředí. Právě díky tomu mohou jeho zákazníci využít online rozvoz potravin, kdy si objednají nákup přímo k sobě domů. Vybírat přitom můžete z široké škály zboží od zeleniny a ovoce až po nápoje.

Přečtěte si:  Vybíráte nový nábytek? Určitě se rozhodněte pro masiv

Zajímavé slevy na každý týden

Češi se řadí mezi národ, který rád šetří, a proto není divu, že je velká poptávka po akčních slevách, díky kterým mohu trochu ulehčit své peněžence. Proto nabízí Albert aktuální letáky, ve kterých každý týden uveřejňuje zajímavé slevy pro širokou škálu produktů, díky čemuž ušetříte nemalé částky. Aktuální leták můžete najít přímo na stránkách obchodu, kde naleznete slevy, které nabízí vámi vybraná prodejna.

Recepty pro každou příležitost jako na dlani

Kromě prodeje potravin se Albert snaží svým zákazníkům nabídnout i přidanou hodnotu skrze Albert magazín a jeho skvělý obsah. V něm naleznete různé recepty, které jsou jednoduché, chutné a také zdravé. Online magazíny jsou vydávány každý měsíc, přičemž můžete navštívit i sekci Albert recepty, kde naleznete tipy na pokrmy pro jakoukoliv příležitost – konkrétně lze vybírat až z deseti různých kategorií od večeří až po dezerty. Recepty navíc lze filtrovat i podle typů potravin či náročnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *