Život na Žižkově dnes láká nejen mladé rodiny

Snad jen málokterá ze čtvrtí našeho hlavního města má podobnou reputaci. Líbilo se zde umělcům, kvetla tu kultura, v dnešní době se chystá rozsáhlá rekonstrukce, která dá této části Prahy novou a zajímavou tvář. Pokud chcete investovat do nemovitosti, víte, že právě trh v české metropoli je sázkou na jistotu.

Jednoho dne mohou vaše děti získat atraktivní startovací byt, kvůli němuž nebudou muset sjednávat hypoteční úvěr. To je skvělý start do života, který určitě ocení. Jde o investici, která v čase roste a v našich zeměpisných šířkách patří mezi nejoblíbenější. Láká podobná varianta i vás?

Občanská vybavenost je opravdu na jedničku

Stačí si vybrat mezi různými dispozicemi. V nabídce nechybí 1+kk s výměrou zhruba 32 metrů čtverečních, ale také 4+kk, kde se počítá se 113 metry čtverečními životního prostoru. Je to volba pro početnější domácnost? Samozřejmě, záleží na požadavcích budoucích majitelů!

Přečtěte si:  Likvidace tesaříka: Co musíte udělat pro ochranu svého dřevěného majetku?

Nový byt na Žižkově čeká na své majitele, vybrané varianty disponují i předzahrádkou, kde můžete ukázat svůj pěstitelský um. Budou to růže, levandule nebo něco jiného? Tato městská čtvrť má před sebou atraktivní budoucnost, díky řadě rekonstrukcí může v příští generaci vypadat jinak – a pravdou zůstává, že mnohem zajímavěji!

Život na Žižkově dnes láká nejen mladé rodiny
Život na Žižkově dnes láká nejen mladé rodiny

V okolí bude řada zajímavých památek

Máte rádi historii? Pokud chcete vyrazit za poznáváním českých dějin, je to vrch Vítkov, ale také kostel svatého Prokopa, které lze vřele doporučit. Nezapomeňte na starý židovský hřbitov nebo fotbalový tým FK Viktoria Žižkov, jenž je zde doma už od roku 1903.

Byty Na Vackově nabízí pestrou paletu různých variant. Výhodou pak je i výborná občanská vybavenost lokality, kde nechybí restaurace, supermarkety nebo školky a školy. Ani děti to tedy nebudou mít nikam daleko za svými povinnostmi!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *