Domácí pohodlí v kvalitním županu

Představme si pravou domácí pohodu. Venku zuří sněhová vánice, nám to ale nevadí. V obývacím pokoji je příjemné teplo, užíváme si večer s rodinou. Všeobecnou pohodu navozuje šálek krásně vonícího čaje, sálající teplo krbu a v neposlední řadě děti zachumlané do měkoučkého županu.

Župan je mnohdy důležitou součástí našeho šatníku, ačkoliv nás v něm vidí jen naši nejbližší. Jedná se o jeden z druhů oblečení. Používáme ho nejčastěji po koupeli. Občas se s lidmi nosícími župan můžeme setkat také na plovárně nebo v sauně.

Župan není jen kousek oblečení

Povězme si něco blíže o tomto kusu oblečení. Z jakých materiálů se župany vyrábějí? Pro děti i pro muže se nejčastěji vyrábějí z froté či flauše. Ty jsou krásně teplounké. Pro ženy se nabízejí jednak tyto, jednak luxusní župany ze saténu. Každá žena oblečená jen do svůdného spodního prádla, přes které je přehozený lehký saténový župánek, se cítí neuvěřitelně sexy.

V nabídce naleznete vedle mnoha druhů materiálů také velký výběr střihů. Vybírat můžete z různých délek, od těch kratších, které odhalí krásné ženské nohy, až po ty úplně dlouhé, jejichž pohodlí ocení muži. Praktické jsou také modely s kapucemi. Klasikou je zavazovací pásek, mnohdy však můžete narazit na jiné způsoby zavazování či zapínání. Ty jsou obzvláště rafinované u modelů dámských.

Kde nakoupit kvalitní župany?

Při koupi nového županu se jistě setkáte s firmami Vestis a Sophia. Jedná se o firmy, které vyrábějí župany pro muže i pro ženy. Pravidelně nás ve svých nových kolekcích překvapují krásnými barvami a originálními dezény. Výrobky těchto značek se pyšní vysokou kvalitou a současně také drží krok s módními trendy.

Jak již bylo výše řečeno, župany tvoří nedílnou součást šatníku mnohých lidí. Dalo by se říci, že bez něj by si již to pravé domácí pohodlí nedokázali představit a to jak večerní sledování televize v teplounkém županu, tak večerní hrátky v sexy župánku.

Millennial Man Young Adult - islandworks / Pixabay
Domácí pohodlí v kvalitním županu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *