Moderní žižkovské Byty u parku: v centru dění i v blízkosti zeleně

Oblast horního Žižkova je místo, které stojí za pozornost všech, co hledají byt ke koupi. Přímo u parku Židovské pece totiž dochází k bytové výstavbě 11 nových bytových domů slibujících parádní bydlení v moderní čtvrti s veškerou sociální a občanskou vybaveností, nadto skvěle dostupnou veřejnou dopravou. Prodej 272 bytových jednotek byl již spuštěn a stěhování je možné v druhém pololetí roku 2022.

Moderní byty s maximem denního světla

V rámci developerského projektu Byty u parku v Praze pod patronátem společnosti Metrostav Development se staví celkem 11 nových bytových domů, které perfektně zapadají do reliéfu, protože nepřesahují 6 nadzemních podlaží, k tomu přímo navazují na blízký park Židovské pece. Moderní metropolitní architektura zohledňuje nároky na soukromí nových obyvatel, ale také trend udržitelnosti a ekologie, proto všechny jednotky disponují maximem denního světla. Na výběr jsou dispozičně menší 1+kk vhodné pro singles až 5+kk se 140 m² pro velké rodiny. U bytů 4+kk si navíc zájemci mohou vybrat standard nebo mezonet, který je ideální pro oddělení domácí pracovny od zbytku bytu.

Přečtěte si:  Jak snadno vyčistit troubu aneb čistá trouba snadno a rychle

S předzahrádkou, terasou nebo balkonem

Další neskonalou výhodou všech jednotek je možnost posezení venku. Ve spodních patrech mají byty předzahrádku, některé dokonce dvě přístupné ze dvou různých stran pokojů. Ve vyšších patrech pak mají balkon nebo lodžii, případně rozlehlou terasu s výhledem na Prahu nebo do zeleně parku. Ten nabízí relax v podobě procházek po práci nebo sportování, do formy se lze dostat jízdou na kole nebo kolečkových bruslích, ale oblíbené jsou také kolektivní sporty na dostupných veřejných hřištích.

Bydlení v centru dění

Na jednu stranu v zeleni, na druhou stranu v centru všeho dění, protože Žižkov umí žít. Prodej bytů Praha 3 tak láká všechny, kdo touží po klidu, ale současně si chtějí užít vše, co metropole nabízí. K tomu je po ruce v okolí veškerá sociální a občanská vybavenost a čtvrť je perfektně dostupná městskou veřejnou dopravou. Ani majitelé vozů si však nemusí zoufat, mohou si přikoupit garážové stání, které se nachází v podzemních podlažích bytových domů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *