Zahradní pergola vám nabídne dostatek soukromý. Její montáž navíc zvládnete doma i svépomocí

Pergolu v současnosti naleznete téměř na každé zahradě, a to bez ohledu na její provedení. Velké oblibě se i přes různá moderní řešení těší klasické dřevěné pergoly, jejichž montáž obvykle zvládnete i doma svépomocí. Během pár dní si tak můžete vytvořit vlastní místo pro relaxování, kde se budete moci scházet se svojí rodinou a přáteli.

Pergolu si zvládnete postavit během pár hodin

Vysoká poptávka po klasických typech pergol vede firmy k opravdové kreativitě, a proto se najdou i takové, které nabízí svým zákazníkům možnost postavit si pergolu svépomocí. Česká firma Pergola-drevena.cz nabízí například dovoz pergoly v podobě stavebnice, kterou se vám při troše snahy podaří sestavit i během pár hodin – záleží ale na typu pergoly.
Zkrátka však nepřijdou ani lidé, kteří si chtějí pergolu pořídit zcela bez práce. Firma totiž stále nabízí i profesionální montáž, čímž si ušetříte práci i čas. Samozřejmostí je také kvalita veškerých materiálů, díky čemuž si můžete být jistí, že vám pergola vydrží v neměnném stavu i několik let. Ke stavbě jsou například využívány pouze takzvané BSH hranoly, u nichž nedochází k v průběhu času k nechtěným deformacím či napadání škůdci.

Přečtěte si:  Základní vybavení elektrotechnika – co je zapotřebí?

K většímu soukromý vám pomůže například plotová zástěna

Pokud vám vadí pohledy zvědavých sousedů, může vám s nimi pomoci plotová zástěna. Vybírat můžete ze široké škály provedení, díky čemuž bude daná zástěna odpovídat přímo vašim potřebám. Běžně si tedy můžete pořídit plotovou zástěnu, skrze níž není téměř zcela vidět, ale i okrasnou zábranu, jež vám poslouží pouze jako doplněk ve vaší zahradě. Často se můžete setkat s jejich využitím například u popínavých rostlin, které tak mají dostatek prostoru k růstu. Zástěnu je navíc možné namontovat nejen na pergoly, ale i různé altány a přístřešky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *