Vlastní bydlení v Praze? FINEP už 20 let staví pro vás!

Britská čtvrť, Harfa Park, Pergamenka nebo Kaskády Barrandov, to jsou jen některé z developerských projektů, které vznikly pod patronací společnosti FINEP, která je už více než 20 let na českém trhu a zaměřuje se na kvalitní rezidenční bydlení v hlavním městě. Mnoho dokončených projektů v Praze navíc pokračuje dalšími etapami výstavby, které slibují další volné byty k prodeji. Na co se těšit?

Nová výstavba i rozšíření stávajících

FINEP sází nejen na kvalitu, ale také na dostupnost bydlení, proto u nových developerských projektů počítá kromě osobního vlastnictví také s družstevním. To se týká výstavby ve Vysočanech, ve Stodůlkách, na Barrandově nebo ve Štěrboholech. Další etapa výstavby je naplánována také na Praze 9 v Hloubětíně, kde dojde k rozšíření Bytů Nová Elektra, kde však půjde výhradně o prodej do osobního vlastnictví.

Garsonky i prostorné byty pro rodiny

A jaké byty jsou v nabídce v připravovaných projektech? Prodej bytů v Praze se bude týkat garsonek s dispozičním řešením 1+kk, jednotek pro jednotlivce i páry 2+kk nebo 3+kk, a samozřejmě také prostorných 4+kk nebo 5+kk pro rodiny. Všechny byty mají výborné dispoziční řešení, jsou včetně balkonu, lodžie nebo terasy, samozřejmostí je sklepní kóje nebo možnost dokoupení garážového stání v podzemních podlažích. Jedním z takových projektů, který dokonce nabídne v další etapě i družstevní bydlení je Malý háj.

Přečtěte si:  Prodej nemovitosti není procházka růžovým sadem. Na co vše byste se měli dopředu připravit?

Malý háj láká na zeleň

Desátý pražský obvod je magnetem pro všechny milovníky přírody, v blízkosti plánovaných domů jsou parky Hrušov nebo Říčanka, kam lze vyrazit na projížďku na kole nebo na kolečkových bruslích. Rezidenční projekt Malý háj tak cílí na rodiny s dětmi, které budou mít možnosti volnočasového vyžití. Výborná je i dostupnost dané lokality městskou hromadnou dopravou, kdy zastávka autobusu je pouhé 2 minuty od dveří domu. Oblast získá na ceně i na výborné dostupnosti po vybudování tramvajové trati, pro kterou již existuje přípravný projekt.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *