Vybíráte nový nábytek? Určitě se rozhodněte pro masiv

Obsah článku

Chystáte se na zařizování své nové domácnosti? Potom jistě budete vybírat i skříně na oblečení, knihy a další podobné věci. Z vlastní zkušenosti vím, že rozhodování pouze na základě nízké ceny nemusí být vždy nejlepší. Sám jsem si pořídil šatní skříň asi za osm tisíc korun z ne příliš kvalitního materiálu a vidím, jak mi pod zátěží začíná postupně odcházet.

Police se lehce prohýbají a šuplíky také příliš nedrží. Kdyby mi tehdy někdo poradil ať investuji raději do nábytku z masivu, byl bych mu velmi vděčný. Proto bych vám přesně to chtěl říci dnešním článkem.

Rozhodujte se zejména podle kvality materiálu a provedení. Vhodnou volbou by mohl být třeba IDEA nábytek. Jedná se o skříně a další zařízení od stejnojmenné skandinávské firmy, které je vyráběno z masivu i dalších materiálů. Pojďme si společně udělat alespoň krátký přehled toho, co vlastně vyrábějí a nabízejí.

Přečtěte si:  Jak těžké může být sehnat spolehlivého instalatéra? Jde to i snadno

Skříně z masivu

Základním prodávaným nábytkem jsou skříně z masivu. Sice jsou možná poněkud dražší oproti těm, které se vyrábějí třeba z lamina či jiných méně kvalitních materiálů, ale zase u nich máte podstatně delší životnost. Nábytek z masivu vám vydrží klidně i desítky let bez nějakého viditelnějšího opotřebení a to se u často používaných šatních skříní rozhodně hodí.

Komody z masivu

Když už se bavíme o zařizování ložnice šatními skříněmi, nesmíme zapomenout ani na komody z masivu. Ty se používají pro úschovu drobnějšího oblečení nebo nejrůznějších dalších věci, jakými jsou například písemnosti. IDEA nábytek má přesně tyto kvalitní dřevěné komody ve své nabídce a můžete si je prohlédnout například na internetové stránce idea-nabytek.cz.

Bedroom Bed Sleep Relaxation Room  - 5460160 / Pixabay
5460160 / Pixabay

Jeden myslel na “Vybíráte nový nábytek? Určitě se rozhodněte pro masiv

  • 21. 6. 2023 (13:57)
    Trvalý odkaz

    Myslím, že veškerý nábytek je lepší a odolnější, pokud je vyroben z masivního dřeva.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *