Firemní kultura se mění, uklízečky mizí v propadlišti dějin

V práci každý člověk stráví až třetinu svého života. Je proto vhodné najít si takové zaměstnání, které vás bude bavit a k tomu ještě takový job, ve kterém se budete dobře cítit. Aby tomu bylo učiněno zadost, prvotním předpokladem ke spokojenému vydělávání je pořádek na pracovišti.

Dříve byly součásti firemní kultury uklízečky. Znuděné, otrávené, často v pozici za trest a podle toho se i chovaly. Pak přišlo období, kdy si firmy začaly myslet, že si v rámci efektivity práce mohou po sobě začít zaměstnanci uklízet sami. Škoda slov, jak to tehdy vypadalo.

Úklid od profesionálů

Dnešní manažeři mají naštěstí rozum na správném místě. Do firem povolávají odborníky, čímž dosahují optimální čistoty a pořádku, šetří svoje finanční náklady a zároveň i pracovní potenciál svých zaměstnanců. V office jste přece proto, abyste v klidu pracovali, vyřizovali telefonáty a scházeli se s obchodními partnery. Rozhodně ne proto, abyste vysávali a utírali prach. Dělejte to, v čem jste dobří, a starost o úklid vaší kanceláře přenechte profesionálům.

Přečtěte si:  Jak těžké může být sehnat spolehlivého instalatéra? Jde to i snadno

Na úklid kanceláří v Praze se specializuje společnost Úklidové služby David Plecitý, která se úklidem zabývá už více jak 25 let. Zvládne uklidit jakoukoli kancelář, od jednoho pokoje s malým psacím stolem, až po rozlehlé kancelářské prostory, kde si pomůže i skrze moderní strojové vybavení, jako jsou automaty a jednokotoučové stroje, extraktory Kaarcher, Nilfisk a další.

Nezávislá kalkulace zdarma

V případě pravidelné spolupráce k vám do firmy může po domluvě docházet na úklid stále stejný člověk, který bude dobře znát vaše individuální potřeby a stane se součástí vaší firemní kultury. Líbí se vám představa, že za vás špinavou práci udělají jiní a vy jste s tím neměli vůbec žádné starosti? Pak se neváhejte obrátit na Úklidové služby David Plecitý a žádejte o nezávislou návštěvu a kalkulaci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *