Moderní obrazy do obývacího pokoje – nápad na jedinečnou výzdobu

Časy obývacích skříňových stěn již dávno upadly v zapomnění. V současné době je vybírán buď jednotlivý nábytek, nebo případně modulární, který poskytuje větší množství volného prostoru. Objevil se však další problém – jak uspořádat stěny tak, aby nebyly tak chladné, prázdné a nepříliš útulné? Pomohou nám s tím zajímavé dekorace, jako je například krásný fotoobraz na plátně či skleněné obrazy, které do interiéru vdechnou jedinečnou atmosféru.

Stylový a krásný fotoobraz na plátně

Proč je moderní a krásný fotoobraz na plátně vynikající dekorací pro stylový obývací pokoj? Za prvé – obrovský výběr motivů, barev a velikostí poskytuje spoustu možností pro uspořádání velkých i malých stěn. Kromě toho díky nim můžeme zajímavě uspořádat problémové místo, jako je schodiště nebo úzká stěna na chodbě. A navíc – krásné fotoobrazy na plátně jsou vynikající alternativou jakýchkoli jiných dekorací, což jistě potěší minimalisty. Budou zdobit interiér, ale zároveň nebudou zabírat místo a přitahovat prach. Díky nim můžete místnost lehce zateplit nebo naopak – zchladit. Můžeme do ní také výběrem vhodného motivu vdechnout hodně svého charakteru.

Přečtěte si:  Strom života na zeď – síla a spojení

Krásné fotoobrazy na plátně lze umístit do libovolných rámečků a vdechnout jim ještě osobitější styl.

Fototisky na plátno jsou mimořádně jemné i jako relativně levná dekorace. Pokud máte omezený rozpočet a nechcete dělat velkou rekonstrukci, měli byste pověsit krásný obraz na plátno.

Skleněné obrazy – jedinečná dekorace moderního interiéru

Skleněné obrazy jsou skvělým řešením pro ty, kteří zařizují svůj prostor ve stylu glamour a nebudou opovrhovat trochou lesku. Krásně odrážejí světlo, které navíc vizuálně rozjasní interiér a opticky zvětší. Jsou velmi elegantní a naprosto moderní. Skleněné obrazy se hodí perfektně jak do obývacích pokojů, tak i do kuchyní či koupelen, protože se snadno udržují v čistotě, jsou odolné vůči různým faktorům – takže se nemusíte obávat jejich rychlého zničení. A co je nejdůležitější, jsou k dispozici v mnoha zajímavých vzorech a barvách, což dává mnoho možností uspořádání. Skleněné obrazy se skvěle osvědčí v různých uspořádáních, ale především v těch moderních a minimalistických.

Výběrem dekorací na stěny můžete ušetřit spoustu místa a mimochodem, také vyřešit nepříjemný problém výzdoby interiéru bez dojmu luxusu. Pokud nechcete další polici, ale prázdná a velká plocha působí nepříjemným dojmem – zajímavým a zároveň velmi praktickým řešením bude nádherný fotoobraz na plátně nebo skleněný obraz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *