S filtrací vody budou vaše nadzemní bazény průzračné

Máte plastové nebo nadzemní bazény? Trápí Vás znečištěná voda? Máme recept na Vaše trápení. Nadzemní bazény všech typů to znamená i plastové – dobře slouží svému účelu jen tehdy, když je voda čistá. Jak toho docílit? Způsobů je hned několik.

K čištění vody je možné použít nejrůznějších druhů vysavačů, které zajistí vyčištění nečistot a kalů usazených na dně či případně i na stěnách. Krycí plachty zamezí spadu nečistot, listí a prachu na vodní plochu. Dalo by se říci, že svým způsobem také chrání venkovní zahradní bazény zejména před vlivy, kterým nelze zabránit. Ale to pořád nestačí.

Aby voda byla v požadované kvalitě a vyhovovala i po stránce hygienické – je třeba podniknout ještě další kroky. Vaše plastové a nadzemní bazény jednoduše a účelně vyčistí filtrace vody. Spolehlivou filtraci vody zajistí písková filtrace nebo kartušová filtrace. Věřte, že po filtraci budou zase Vaše nadzemní bazény průzračné a bezpečné i pro Vaše ratolesti…

I nafukovací bazény Vám zajistí letní osvěžení

Víte, že nafukovací bazény také dobře poslouží a umožní též osvěžení v horkých letních dnech? Mají i spoustu výhod. Jsou jen dočasné. Umístíte je na libovolném místě. Nafukovací bazén ocení všichni Ti, kdo mají málo místa kolem svého obydlí.

Nafukovací bazény patří do kategorie nadzemních. Jsou asi nejlevnější variantou, porovnáváme-li u dalších druhů pořizovací a provozní náklady. Jejich údržba není tak náročná jako u ostatních typů. Nafukovací bazény Vám poskytují i možnost volby jejich tvaru. V nabídce najdete kruhové nebo oválné. Dokoupíte-li ještě další příslušenství k nafukovacím bazénům jako například krycí plachty – můžete je nepřetržitě využívat po celou letní sezónu takřka bez problémů.

Přečtěte si:  Víme, kde trávit teplé letní dny. Nový bazén do naši zahrady je tím správným řešením

Nafukovací bazény se využijí v každé rodině s dětmi. Jsou bezpečné vzhledem ke svým měkkým a pružným stěnám – takže nehrozí ani úrazy dětí. Díky svým malým rozměrům jsou i dobře skladné.

Pool Swimming Pool Water Reflection  - planet_fox / Pixabay
planet_fox / Pixabay

Zahrada snů s bazény Intex

Bazény Intex pomohou změnit Vaše okolí rodinného domku v zahradu snů a dětský ráj. I Vaše zahrada se může proměnit v domácí koupaliště plné dětského smíchu a radostného skotačení. Bazény Intex dětem splní jejich tajná přání a navíc Vy je budete mít vždy pod dohledem. Pokud jste se již rozhodli, že nahlédnete do nabídky – bazény Intex – je Vám k dispozici i odborná pomoc při Vašem výběru.

Zkušení, na slovo vzatí odborníci, Vám doporučí ten nevhodnější typ do Vašeho rodinného zázemí. Seznámí Vás, jak se bazény Intex provozují, jaká je nejnutnější údržba a také i s pořizovacími i provozními náklady u každého typu bazénu, který si budete chtít zakoupit. V případě, že ještě k němu dokoupíte nějaké bazénové příslušenství, anebo přistoupíte k variantě –  zastřešení bazénů – stane se Váš zahradní bazén přímo idylické místo pro dětské letní radovánky, ale i možná pro Vás místem ke krátkému osvěžení v horkých dnech.

Bazénové příslušenství je nedílnou součástí pro všechny bazény Intex

Bazény Intex si můžete prohlédnout v přehledné fotogalerii, kde získáte i další důležitá data a informace k provozování a samozřejmě i pořizovací náklady. Nedílnou součástí vybavení bazénů je i bazénové příslušenství, mezi které patří: písková filtrace nebo kartušová filtrace, čistící znečištěnou vodu v bazénu. Bazény s pískovou filtrací si získali již svoji oblibu u uživatelů a jsou na ní jen kladné ohlasy. Na zahradu se dobře hodí i solární sprcha, využívající energii slunce.

Bazény Intex nabízí domácí komfort ve vysoké kvalitě a životnosti. Použitelnost lze prodloužit, pokud ještě přistoupíte k zastřešení bazénů. Když si pospíšíte možná, že ještě stihnete mimořádné slevové akce.

Woman Blonde Young Person Nice - icsilviu / Pixabay
icsilviu / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *